Боррель: оборонній промисловості ЄС є що принести, але також є чому повчитися на бойовому досвіді та інноваціях України

Високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель заявив, що в ЄС вбачають необхідність активізувати співпрацю з українською оборонною промисловістю, повідомляє Інтерфакс-Украіна.

"Дозвольте мені привітати сьогоднішній Форум оборонної промисловості і закликати нашу європейську та українську промисловість до зближення і розвитку синергії. Нашій промисловості є що принести, але також є чому повчитися на бойовому досвіді та інноваціях України. Зміцнюючи європейську оборонну промисловість, ми також бачимо необхідність активізувати співпрацю з українською оборонною промисловістю. Ми повинні працювати разом", - сказав він під час відеозвернення до учасників київського Форуму оборонних індустрій.

Боррель зазначив, що українська оборонна промисловість у нинішніх умовах стикається з величезними проблемами, наголосивши, що ключовим моментом є відновлення і створення потужностей з виробництва високотехнологічних систем озброєння.

Він наголосив, що сильна оборонно-промислова база буде необхідна Україні для забезпечення власної безпеки, а також послужить поштовхом для економіки країни.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті