ЕС отримала беззаперечні докази того, що Китай поставив Росії летальну зброю для війни проти України - FAZ

Китай уперше поставив зброю в Росію для використання проти України, і тепер Європейський Союз розглядає можливість введення санкцій. Як пише Frankfurter Allgemeine Zeitung із посиланням на свої джерела, відповідні розвідувальні дані надав державам ЄС глава європейської дипломатії Жозеп Боррель, - інформує УНІАН.

Як заявив один із високопоставлених дипломатів ЄС, ці докази є "переконливими" і підтверджують "постачання летальної допомоги".

"Нам потрібно тепер розглянути всі можливі заходи", - сказав дипломат. При цьому він додав, що важливо безпосередньо поговорити з Китаєм. Інше джерело зазначило, що реакція Європи залежатиме від того, як Китай відреагує на ці відомості. Обговорення санкцій зараз перебуває на ранній стадії, додали співрозмовники видання.

При цьому, хоча джерела не стали розкривати подробиці розвідувальних даних, проте високопоставлений дипломат послався на "дуже серйозні" повідомлення агентства Reuters.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Всі статті