Є країни, яких зацікавила ідея відправлення військ в Україну - посол Франції

Є країни, які зацікавлені у пропозиції французького президента Еммануеля Макрона щодо відправлення військ в Україну. Про це на Київському безпековому форумі заявив посол Франції в Україні Ґаель Вейсьєр, повідомляє ЛІГА.

За його словами, для Франції росія є не ворогом, а опонентом, і вона не збирається на неї нападати.

"Але ми вже готові зробити все потрібне, щоб підтримати Україну. Ось що ми намагаємося зробити. Це не щось узгоджене з нашими друзями і партнерами. Це те, що ми думаємо, але є деякі країни, які зацікавили ці ідеї. Це обговорюється", – заявив Вейсьєр.

Париж вважає, що "сьогодні не має бути червоних ліній і не варто утримуватися від чогось, навіть якщо буде необхідність щодо присутності військ в Україні".

"Для нас це дуже потужний сигнал про те, що ми підсилюємо підтримку Україні. Не будемо себе стримувати якимись межами", – сказав дипломат.

Нагадаємо, наприкінці  лютого президент Франції Еммануеля Макрон заявив, що не відкидає можливості застосування іноземних військ в Україні. 

Як повідомлялося, Міноборони Франції спростувало російський фейк про підготовку до відправки в Україну двох тисяч військових. 

Статті

Світ
11.05.2024
10:03

"Майбутнє українського Донбасу видається все більш похмурим". Західні медіа про Україну

...Китайці, ймовірно, вирішили, що погрози Байдена були блефом. У березні 2023 року Сі відвідав Кремль, зухвало демонструючи солідарність з Путіним. Це виявилося переломним моментом у війні Москви, фактично перетворивши конфлікт на опосередковану...
Країна
09.05.2024
14:20

Тінь Медведчука: запорізька руда та вугілля Донбасу

В.Медведчук займається звичними для себе речами. Як і раніше в Україні, це "розпил" державних грошей (тепер із федерального бюджету) та рейдерство. Кумівство з путіним дозволяє робити це безкарно.
Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Всі статті