Японія передала Україні 100 військових вантажівок і позашляховиків - Єрмак 

Японія передала Україні 100 військових транспортних засобів, зокрема вантажівки і позашляховики. Про це 24 травня повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

"Дуже вдячний нашим союзникам за важливу допомогу", - написав Єрмак.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Фуміо Кішіда повідомив, що Японія передасть Україні 100 автомобілів та 30 тисяч пайків, а також прийме поранених українських воїнів у японських лікарнях.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті