Японія надасть Україні 100 автівок, 30 тисяч пайків та $7,6 млрд на повоєнне відновлення

Прем'єр-міністр Фуміо Кішіда повідомив, що Японія передасть Україні 100 автомобілів та 30 тисяч пайків, а також прийме поранених українських воїнів у японських лікарнях. Про це повідомляє "Еспрессо" х посиланням на міністерство закордонних справ Японії 21 травня. 

Зазначається, що українських воїнів лікуватимуть у Центральному госпіталі сил оборони Японії. 

Японія також планує надати допомогу на $7.6 млрд для відновлення та реконструкції України після війни. З цією ж метою було створено Раду з підготовки сприяння економічній відбудові України.

Окрім того, Японський банк міжнародного співробітництва (JBIC) вирішив застрахувати облігації Samurai на суму приблизно 93 млрд єн, які нададуть Польщі для допомоги переселенцям з України.

У відповідь Президент Зеленський висловив глибоку вдячність за потужну підтримку України з боку Японії, і два лідери обмінялися думками щодо майбутньої допомоги Україні, відновлення та реконструкції країни.

Нагадаємо, 20 травня президент Зеленський прибув до Хіросіми. 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті