Японія не проти підписати мирний договір з росією після вирішення питання Курил

Японія, незважаючи на різке охолодження відносин з росією, хотіла б укласти з нею мирний договір. Про це заявив прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда на мітингу, присвяченому "поверненню північних територій" - так японці називають російські Південні Курили, - пишуть росЗМІ 7 лютого.

«Дуже сумно, що через 77 років після закінчення війни питання про північні території залишається невирішеним, а між Японією та Росією досі не укладено мирний договір», — цитує ТАРС Кісіду.

За його словами, зараз "японо-російські відносини перебувають у важкому становищі у зв'язку з агресією Росії в Україні". "Але уряд Японії має намір вирішити територіальне питання і укласти мирний договір", - зазначив Кісіда.

Нагадаємо, що Москва та Токіо з середини минулого століття вели переговори з метою вироблення мирної угоди за підсумками Другої світової війни. Основною перешкодою на шляху до цього залишаються розбіжності щодо прав на південну частину Курил.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті