Японія не проти підписати мирний договір з росією після вирішення питання Курил

Японія, незважаючи на різке охолодження відносин з росією, хотіла б укласти з нею мирний договір. Про це заявив прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда на мітингу, присвяченому "поверненню північних територій" - так японці називають російські Південні Курили, - пишуть росЗМІ 7 лютого.

«Дуже сумно, що через 77 років після закінчення війни питання про північні території залишається невирішеним, а між Японією та Росією досі не укладено мирний договір», — цитує ТАРС Кісіду.

За його словами, зараз "японо-російські відносини перебувають у важкому становищі у зв'язку з агресією Росії в Україні". "Але уряд Японії має намір вирішити територіальне питання і укласти мирний договір", - зазначив Кісіда.

Нагадаємо, що Москва та Токіо з середини минулого століття вели переговори з метою вироблення мирної угоди за підсумками Другої світової війни. Основною перешкодою на шляху до цього залишаються розбіжності щодо прав на південну частину Курил.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті