"Я краще розумію". Зеленський заявив, що Трамп помиляється щодо путіна

Якщо Дональд Трамп знову зможе стати президентом США та вирішить підтримати росію на чолі з диктатором путіним, то виступить "проти американців". Як повідомляє РБК-Україна, про це президент Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю CNN.

За словами Зеленського, він не розуміє, як Трамп може бути на боці путіна в той момент, як війна росії в Україні досягає вирішального моменту.

"Це неймовірно", - сказав він.

Зеленський сказав, що вважає, що Трамп - який також стверджував, що в разі обрання закінчить конфлікт за один день - не розуміє цілей путіна.

"Я думаю, що Дональд Трамп не знає Путіна. Я знаю, що він зустрічався з ним... але він ніколи не воював з Путіним. Американська армія ніколи не воювала з армією Росії. Ніколи... Я краще розумію", - сказав Зеленський.

На думку Зеленського, Трамп не розуміє того факту, що путін ніколи не зупиниться.

Нагадаємо, Трамп заявив, що у разі його перемоги на виборах США припинить допомогу іншим країнам. 

Як повідомлялося, Зеленський захотів поїхати на фронт разом із Трампом. 

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті