Трамп заявив, що у разі його перемоги на виборах США припинить допомогу іншим країнам

Кандидат у президенти США Дональд Трамп заявив, що у разі переобрання чинного американського лідера Джо Байдена, у Сполучених Штатів "не буде шансів на перемогу" у третій світовій війні. Таку думку він висловив 24 лютого на конференції консервативних політичних дій, яка щорічно проходить у Вашингтоні, повідомляє ЛІГА.

"Незабаром ми програємо третю світову війну. Ми навіть не братимемо участі в ній, а програватимемо. Якщо Джо Байден виграє 2024 року, найгірше чекає США", – сказав Трамп.

Він зазначив, що нібито адміністрація Байдена спрямовує країну до "руйнування коротким шляхом" і тільки його уряд здатен щось змінити.

45-й президент США вкотре пообіцяв розв'язати проблему з нелегальними мігрантами та високою інфляцією. Водночас він назвав команду Байдена "тиранами", які "хочуть знищити країну".

Трамп натякнув, що за його президентства США можуть припинити надавати допомогу іншим країнам. Імовірно, Україні також.

"У перший день роботи адміністрації Трампа до всіх структур нашого уряду буде розіслано указ: відтепер Америка буде на першому, другому, третьому, четвертому і п'ятому місцях. Турбота про іноземні держави може бути на шостому місці або не бути зовсім", – резюмував він.

Нагадаємо, Трамп запропонував видавати допомогу Україні у війні проти росії у вигляді кредитів

Як повідомлялося, Трампа і двох його синів засудили до багатомільйонних штрафів у справі про шахрайство. 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті