"Я краще розумію". Зеленський заявив, що Трамп помиляється щодо путіна

Якщо Дональд Трамп знову зможе стати президентом США та вирішить підтримати росію на чолі з диктатором путіним, то виступить "проти американців". Як повідомляє РБК-Україна, про це президент Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю CNN.

За словами Зеленського, він не розуміє, як Трамп може бути на боці путіна в той момент, як війна росії в Україні досягає вирішального моменту.

"Це неймовірно", - сказав він.

Зеленський сказав, що вважає, що Трамп - який також стверджував, що в разі обрання закінчить конфлікт за один день - не розуміє цілей путіна.

"Я думаю, що Дональд Трамп не знає Путіна. Я знаю, що він зустрічався з ним... але він ніколи не воював з Путіним. Американська армія ніколи не воювала з армією Росії. Ніколи... Я краще розумію", - сказав Зеленський.

На думку Зеленського, Трамп не розуміє того факту, що путін ніколи не зупиниться.

Нагадаємо, Трамп заявив, що у разі його перемоги на виборах США припинить допомогу іншим країнам. 

Як повідомлялося, Зеленський захотів поїхати на фронт разом із Трампом. 

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті