Виїзд за кордон в умовах воєнного стану: депутати знайомляться з новими законопроектами

У Верховній Раді зареєстровані законопроекти №9074 та №9075 стосовно порядку виїзду та вʼїзду громадян України за кордон в умовах военного стану. Відповідні документи є на сайті ВР та 7 березня надані для ознайомлення.

Зокрема, студентам, спортсменам й іншим громадянам, які не підлягають мобілізації, можуть дозволити виїзд за кордон під час воєнного стану за умови погодження із Територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки (ТЦК і СП).

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті