Витрати на війну в Україні залишаться високими і наступного року - міністр фінансів

Витрати України на оборону залишаться високими і наступного року. Про це 6 липня в інтерв'ю Bloomberg заявив міністр фінансів Сергій Марченко.

"Ми намагаємося робити домашнє завдання... Тепер у нас є програма ЄС, і ми хотіли б, щоб інші країни G-7 також втрутилися і допомогли Україні", - заявив міністр.

Марченко зазначив, що цього року очікується економічне зростання на рівні 3%. Також він підтвердив обіцянку захищати інвестиції та викорінювати корупцію.

"Ми намагаємося мінімізувати всі можливі корупційні ризики - це наш вибір, і ми доб'ємося того, щоб показати всьому цивілізованому світу, що Україна рухається в правильному напрямку", - сказав міністр.

За словами Марченка, виникла необхідність того, щоб союзники надавали страховку від військових ризиків для залучення інвестицій.

"Без міжнародної підтримки, без страхування від військових ризиків ми не зможемо залучити стільки інвестицій, скільки нам потрібно для реконструкції. Нам потрібні інвестиції просто зараз - нам не потрібно чекати, поки закінчиться війна, бо інакше ми не отримаємо початковий імпульс для цієї перемоги", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міжнародні резерви України оновили максимум за 11 років.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті