Вибухотехніки ДСНС підірвалися на російській міні в Херсонській області

Вибухотехніки ДСНС на Херсонщині підірвалися на російській міні. Про це 13 березня у Telegram повідомили представники обласної військової адміністрації.

"Фахівці-вибухотехніки прибули до Херсонської області з Миколаївської області, щоб допомогти колегам. Під час робіт із розмінування вибухнув боєприпас", - повідомили в ОВА.

Повідомляється, що чотири рятувальники підірвалися на міні у селі Посад-Покровське. Наразі їх уже доставили до лікарні, їхній стан оцінюється як середньої тяжкості.

Також в ОВА наголосили, що на протитанковій міні підірвався місцевий житель. Він був у автомобілі в полі – і, на жаль, загинув на місці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Херсонщині під час ремонту на міні підірвалися три електрики.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті