Вибухотехніки ДСНС підірвалися на російській міні в Херсонській області

Вибухотехніки ДСНС на Херсонщині підірвалися на російській міні. Про це 13 березня у Telegram повідомили представники обласної військової адміністрації.

"Фахівці-вибухотехніки прибули до Херсонської області з Миколаївської області, щоб допомогти колегам. Під час робіт із розмінування вибухнув боєприпас", - повідомили в ОВА.

Повідомляється, що чотири рятувальники підірвалися на міні у селі Посад-Покровське. Наразі їх уже доставили до лікарні, їхній стан оцінюється як середньої тяжкості.

Також в ОВА наголосили, що на протитанковій міні підірвався місцевий житель. Він був у автомобілі в полі – і, на жаль, загинув на місці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Херсонщині під час ремонту на міні підірвалися три електрики.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті