Воїни 46-ї бригади: "Щодо Мар'їнки є хороші новини"

Воїни 46-ї Окремої аеромобільної бригади ЗСУ повідомлють про "хороші новини" стосовно ситуації біля Мар'їнки на Донеччині. Про це воїни пишуть ввечері 1 грудня у Телеграм-каналі бригади.

"Щодо Мар'їнки є хороші новини. Не треба розганяти. Йдуть важкі бої на південно-західній околиці. Є невеликі рухи в обидва боки і збільшення "сірої" зони. Така сама ситуація була кілька днів тому в Хромовому", - йдеться у повідомленні. 

"Просування - не завжди закріплення. Можна просунутися, побути в опорнику противника кілька годин і бути відкинутим контратакою назад", - уточнюють воїни.

Як повідомлялося, командувач Повітряних Сил ЗСУ показав знищення "Шахедів" минулої ночі на Херсонщині.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті