Воїни 46-ї бригади: "Щодо Мар'їнки є хороші новини"

Воїни 46-ї Окремої аеромобільної бригади ЗСУ повідомлють про "хороші новини" стосовно ситуації біля Мар'їнки на Донеччині. Про це воїни пишуть ввечері 1 грудня у Телеграм-каналі бригади.

"Щодо Мар'їнки є хороші новини. Не треба розганяти. Йдуть важкі бої на південно-західній околиці. Є невеликі рухи в обидва боки і збільшення "сірої" зони. Така сама ситуація була кілька днів тому в Хромовому", - йдеться у повідомленні. 

"Просування - не завжди закріплення. Можна просунутися, побути в опорнику противника кілька годин і бути відкинутим контратакою назад", - уточнюють воїни.

Як повідомлялося, командувач Повітряних Сил ЗСУ показав знищення "Шахедів" минулої ночі на Херсонщині.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті