Військові облігації тепер можна придбати у "Дії" – Мінцифри

Військові облігації стало можливим придбати на порталі та у застосунку "Дія" з 3 жовтня. Про це повідомило Міністерства цифрової трансформації (Мінцифри) в Телеграм 3 жовтня.

"Запускаємо інвестиційний інструмент у "Дії" – військові облігації. Вкладаєте гроші в економіку та ЗСУ – отримуєте прибуток, – сказано в повідомленні. – Вартість однієї військової облігації – від 900 гривень. Придбати їх можна стільки, скільки забажаєте".

Уточнюється, що військові облігації — це цінні папери, що випускає держава під час воєнного стану.

"Купуючи облігації, ви даєте державі в борг гроші і назад отримуєте їх з відсотками, – повідомляє міністерство. – Це як депозит державі, який працює на перемогу".

Підкреслюється, що облігації різняться за:

- датою виплат – на строк до 1,5 року;

- відсотками доходу – від 11 до 16% річних;

- назвами на честь тимчасово окупованих міст та територій — Херсон, Мелітополь, Маріуполь, Крим тощо.

Зазначається, що детальну інформацію про військові облігації в "Дії" можна дізнатися на офіційному порталі.

Раніше повідомлялось, що військові облігації станом на 25 квітня 2022 року придбали більше 9 тисяч українців, завдяки чому залучено 45 млрд грн.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті