На Львівщині запрацював Офіс хабу "Співдія". Перевага – переселенцям

На Львівщині запрацював Офіс хабу "Співдія". Про це повідомив в Телеграм голова Львівської ОДА (ОВА) Максим Козицький.

 


"Це місце, де вимушені переселенці та жителі області зможуть отримати і психологічну, і юридичну допомогу, і консультації з працевлаштування, а згодом молодь з числа ВПО інтегруватиметься з місцевою. Розташований офіс у цокольному приміщенні Львівського палацу мистецтв", - повідомив Козицький.

За його словами, 60% послуг в Офісі надаватимуть вимушеним переселенцям, 40% – місцевим жителям області.

"В Офісі хабу "СпівДія" допомогу людям надаватимуть зі залученням фахівців. Бо нема Східної України і Західної. Є одна країна і один міцний народ. Нація незламних людей. Маємо допомагати одне одному та підтримувати. Разом – переможемо", - підкреслив голова області.

"Козицький нагадав, что "СпівДія" – це волонтерська платформа, яку створили з ініціативи Офісу Президента України ще 5 березня. Лише на Львівщині це понад пів сотні активних молодих людей зі середовища Львівського обласного молодіжного центру.     

  

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті