Переселенцям пропонують безкоштовно заселитися у квартири в Слов’янську

Міська військова адміністрація Слов'янська оголосила про можливість надати ВПО безкоштовне житло, але з обов'язковою оплатою комунальних послуг. Про це повідомили у пресслужбі МВА.

Внутрішньо переміщених осіб, які тікали від активних бойових дій, постійних обстрілів або втратили своє житло, забезпечать безкоштовними квартирами з фондів житла для тимчасового проживання.

Ті, хто скористається такою пропозицією, втратять виплати на проживання для переселенців, але статус ВПО залишиться.

У разі потреби можна звертатися до відділу надання адміністративних послуг за адресою: вул. Батюка, буд. 40, каб. 2 та 3 щоденно, крім суботи та неділі. Час роботи — з 9:00 до 15:00.

Детальнішу інформацію можна дізнатися за телефонами: 099 180 90 16 та 099 539 80 47.

Загалом у Слов`янську проживають близько 5000 внутрішніх переселенців, які зареєструвалися після повномасштабного вторгнення.

Як повідомлялося, у Слов’янську триває відновлення зруйнованого житла.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
13.04.2026
16:00

"За словом релокований нічого не стоїть": як (не)прийняті політичні рішення впливають на громади без територій

...Про жодне місцеве самоврядування на Луганщині ми вже не говоримо. У нас немає жодної ради, місцеве самоврядування на Луганщині поставлене на паузу. І ще важливо те, що зараз в Україні немає жодної військово-цивільної адміністрації.
Донбас
12.04.2026
17:47

Дванадцять втрачених років, або «Ми все про…» Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу знову працювали в режимі «свята, яке завжди з тобою». Цього разу «ДНР» і «ЛНР» відзначали чергову річницю «проголошення» фейкових «народних республік». Завдання у місцевих пропагандистів одне — переконувати...
Світ
10.04.2026
17:10

Вибори в Угорщині. Країну чекає «Майдан»?

Президент Володимир Зеленський поряд із російським диктатором Путіним є одним із найненависніших політиків у країні. Тож чи справді Мадьяр у разі перемоги продемонструє кардинальний відхід від стилю Орбана – покаже час.
Всі статті