Вночі росіяни вдарили по об'єктах цивільної енергетичної інфраструктури чотирьох областей України

Російські окупанти вдарили по цивільній енергетичній інфраструктурі чотирьох областей України у ніч на 20 червня. Про це повідомило "Укренерго".

"Сьогодні вночі російськв БПЛА завдали нового масованого удару по об'єктах цивільної енергетичної інфраструктури України", - сказано в повідомленні.

Уточнюється, що пошкоджено обладнання на об'єктах у Вінницькій, Донецькій, Київській і Дніпропетровській областях. Наслідки атаки уточнюються. 

Раніше з посиланням на "Укренерго" повідомлялось, що в наступні кілька тижнів і до кінця липня ситуація в енергосистемі України буде набагато важчою.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті