Внаслідок удару по закладу харчування на Миколаївщині загинули двоє людей

Окупанти увечері 18 жовтня завдали ракетного удару по закладу харчування одного з населених пунктів Миколаївського району та вбили двох мирних мешканців. Про це повідомляє МВС України у своєму телеграм-каналі.

“О 20:30 ворог завдав ракетного удару по одному з населених пунктів Миколаївського району. Загинули дві особи, їх тіла деблокували рятувальники з-під завалів зруйнованої будівлі закладу харчування”, - зазначається у повідомленні.

Також у МВС повідомили про одну поранену людину.

Внаслідок удару також пошкоджено житлові будинки, сільгосппідприємство.

Як повідомлялось раніше, у Миколаєві й Павлограді пролунали вибухи.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
14.08.2025
13:14

Туристичний сезон‑2025 в окупованому Криму: черги, відключення інтернету, високі ціни та страх атак

Окупаційна влада називає сезон‑2025 найкращим за п’ять років. "Міністерство курортів Криму" повідомило, що з початку року до 31 липня півострів прийняв 3,74 млн відпочивальників, що на 14 % більше, ніж за аналогічний період 2024 року.
Країна
13.08.2025
09:56

Україна запустила механізм визнання навчання в окупації: що це означає і як працюватиме на практиці

Понад півтора роки в українському суспільстві чекали на ухвалення постанови Кабінету міністрів, яка б запустила механізм визнання результатів навчання, здобутого громадянами на тимчасово окупованих територіях.
Світ
12.08.2025
10:15

«Вихід російсько-американських відносин із стратегічного глухого кута впирається в український конфлікт». Російські ЗМІ про Україну

Літаври в Москві все голосніше і голосніше! Немає більш епохальної події, ніж зустріч великого Путіна з Дональдом Трампом – і зовсім не випадково(!) – «на колись російській, а нині американській Алясці».
Всі статті