Внаслідок російських обстрілів на Донеччині за добу поранено 4 особи

Внаслідок обстрілів з боку окупантів за минулу добу поранення отримали мирні мешканці Авдіївки, Андріївки та Неліпівки Донецької області. Про це повідомив в.о. голови Донецької ОВА Ігор Мороз у своєму телеграм-каналі 7 грудня.

"За 6 грудня росіяни поранили 4  жителів Донеччини: 2 в Авдіївці, 1 в Андріївці і Неліпівці", - зазначив Мороз.

Також в.о. голови ОВА повідомив, що вдалося встановити інформацію щодо 1 людини, загиблої раніше, — у Новогродівці.

Всього від початку повномасштабного вторгнення росіян в Україну у Донецькій області загинуло 1787 та поранено 4373 осіб.

Зазначається, що кількість жертв у області вказана без урахування Маріуполя та Волновахи.

Як повідомлялось раніше, окупанти крили вогнем 13 населених пунктів Донеччини: є влучання у будинки, підприємства та школи.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті