Влада "ДНР" має намір "підписати меморандуми" про обмеження цін на продути з 80 % магазинів, потім візьмуться за кіоски 

Влада "ДНР" має намір "підписати меморандуми" про обмеження цін на продути з 80 % магазинів. Про це місцевим журналістам повідомив "віце-прем'єр" Владислав Васильєв. За його словами, на сьогодні 73% продовольчих і змішаних магазинів мають намір підписати меморандуми про встановлення граничної оптової націнки на низку продуктів і товарів у "ДНР". 

У планах "уряду", "долучити до цієї акції понад 80% магазинів, а також залучити до підписання документа дрібнороздрібні павільйони", - зазначив Васильєв.

Як повідомлялося раніше, окупаційній владі "ДНР" ніяк не вдається стабілізувати ціни на основні продукти харчування на рівні цін у Ростовській області.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
10.09.2025
11:10

«Ніхто, крім нашого солдата, не наближає мир у нашому розумінні». Російські ЗМІ про Україну

"Російська зона – це Новоросія і Київ, західна зона – області, які відійдуть Угорщині та Польщі, і, нарешті, демілітаризована зона – це Україна. Від Житомира до Рівного".
Луганськ
09.09.2025
11:39

Щоденник матері 18-річного добровольця: Розбаланс між офіційними новинами й реаліями травмує

Його відпускають на ВЛК за місцем реєстрації на два дні. Відпускає людина під свій ризик, бо можна ж отримати чергового СЗЧ. А на ВЛК призначають прийом ключового лікаря на дату ЧЕРЕЗ 20 ДНІВ!
Донбас
07.09.2025
14:14

Намальований "герой" Олександр Захарченко і Пушилін, який роздає порожні обіцянки. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулої неділі на окупованому Донбасі під пильною увагою місцевих ЗМІ відзначали День Донецька, День Шахтаря та імітували всенародну скорботу з приводу річниці ліквідації ватажка «ДНР» Олександра Захарченка
Всі статті