Влада Чехії дозволила 152 громадянам країни вступити до лав ЗСУ. Тих, хто воює за Україну без дозволу карати не будуть

Влада Чехії дозволила 152 громадянам країни вступити до лав Збройних сил України. Про це пишуть чеські ЗМІ.

Зазначається, що з 24 лютого 2022 року до 1 грудня 2023 року в чеські Міністерство оборони, МЗС і МВС було направлено 553 прохання. Після їх розгляду президентом 152 громадянам, включно з однією жінкою, було видано дозвіл.

Тим часом проти російської агресії реально воює значно більша кількість чехів. У березні 2022 року прем'єр-міністр президент Чехії домовилися не карати тих громадян, які вирушать воювати за Київ без дозволу.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті