Влада Чехії дозволила 152 громадянам країни вступити до лав ЗСУ. Тих, хто воює за Україну без дозволу карати не будуть

Влада Чехії дозволила 152 громадянам країни вступити до лав Збройних сил України. Про це пишуть чеські ЗМІ.

Зазначається, що з 24 лютого 2022 року до 1 грудня 2023 року в чеські Міністерство оборони, МЗС і МВС було направлено 553 прохання. Після їх розгляду президентом 152 громадянам, включно з однією жінкою, було видано дозвіл.

Тим часом проти російської агресії реально воює значно більша кількість чехів. У березні 2022 року прем'єр-міністр президент Чехії домовилися не карати тих громадян, які вирушать воювати за Київ без дозволу.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті