Військова прокуратура російського Саратова заборонила публікацію списку загиблих в Україні земляків

Військова прокуратура російського Саратова заборонила публікацію списку загиблих в Україні земляків. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Зазначається, що видання "Свободные новости" вело зведений список загиблих окупантів з березня 2022 року. Інформацію про "двохсотих" саратовців було отримано винятково з відкритих джерел: офіційні повідомлення влади, пам'ятники та меморіальні дошки з іменами загиблих, банери, розміщені в Саратові та Енгельсі, а також відомості з віртуальної Книги пам'яті.

Військова прокуратура визнала цей список, що постійно поповнюється, "відомостями про втрати особового складу" і зажадала видалити його.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті