Військова прокуратура російського Саратова заборонила публікацію списку загиблих в Україні земляків

Військова прокуратура російського Саратова заборонила публікацію списку загиблих в Україні земляків. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Зазначається, що видання "Свободные новости" вело зведений список загиблих окупантів з березня 2022 року. Інформацію про "двохсотих" саратовців було отримано винятково з відкритих джерел: офіційні повідомлення влади, пам'ятники та меморіальні дошки з іменами загиблих, банери, розміщені в Саратові та Енгельсі, а також відомості з віртуальної Книги пам'яті.

Військова прокуратура визнала цей список, що постійно поповнюється, "відомостями про втрати особового складу" і зажадала видалити його.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті