Війська РФ намагаються наступати на Донбасі й обороняються на двох напрямках – Генштаб

Російські війська проводять наступальні дії на Куп'янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар'їнському напрямках, водночас ведуть активну оборону на Запорізькому та Херсонському напрямках. Про це повідомляється у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ.

Зокрема, на Куп’янському напрямку противник не припиняв спроб покращити тактичне положення, а а Лиманському напрямку вів безуспішні наступальні дії в районі Білогорівки. 

На Бахмутському напрямку росіяни продовжували вести наступальні дії в районі Бахмуту. На Авдіївському напрямку – у напрямку Красногорівки. На Мар’їнському напрямку підрозділи сил оборони відбили численні атаки загарбників в районі міста Мар’їнка.

На Запорізькому та Херсонському напрямках ворог продовжув вести оборонні дії. Завдав авіаційних ударів в районах Ольгівського, Гуляйполя, Новоданилівки Запорізької області та Новоберислава на Херсонщині.

Як повідомлялося, за минулу добу авіація Сил оборони завдала сім ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки противника. 

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті