Війна в Україні відходить на другий план: у МЗС Польші заявили про зацікавленніть Росії у створенні осередків напруги в ЄС

Віцеміністр закордонних справ Польщі Аркадіуш Мулярчик заявив, що Росія зацікавлена у послабленні ЄС та дестабілізації ситуації у регіоні, а тому вона може використовувати для цього  міграційну кризу, - повідомляє "Польське радіо".

«І група "Ваґнера", і Росія як така зацікавлені в дестабілізації ситуації в країнах Західної Європи, щоб створити плутанину, неспокій, соціальні хвилювання і відвернути увагу від України, яка в цей час воює, і їм це вдається, тому що сьогодні війна в Україні відходить на другий план», — сказав Мулярчик.

Він згадав ситуацію на італійському острові Лампедуза, розташованому між Мальтою та узбережжям Тунісу, куди за останні дні морем прибуло майже вісім тисяч мігрантів з африканських країн.

«Хтось допомагає цим людям долати сотні, якщо не тисячі кілометрів від Нігерії, країн Центральної Африки до Середземного моря, хтось допомагає їм транспортуватися, хтось зацікавлений у цьому, Росія, безсумнівно, зацікавлена ​​в цьому», — сказав він.

Заступник очільника МЗС оцінив, що це гібридні дії, спрямовані на послаблення Європейського Союзу, його солідарності та єдності. Він підкреслив, що перевезенням мігрантів займаються злочинні організації. «Але за лаштунками певно є путін, метою якого є дестабілізація ситуації», — додав він.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті