Війна РФ проти України не досягнула тієї стадії, коли припинення бойових дій шляхом переговорів є можливим - Foreign Affairs

У війні РФ проти України наразі у жодної зі сторін немає достатньо ресурсів для досягнення вирішальної перемоги на полі бою. Про це йдеться у матеріалі видання про міжнародні відносини та зовнішню політику США Foreign Affairs, - повідомляє сайт 24.tv.

Видання зазначає, що "взаємоболючий глухий кут" на фронті в теорії мав би спонукати сторони до переговорів. Однак ні Росія, ні Україна не можуть погодитися з вимогами одне одного.

Україна неодноразово наголошувала, що для Росії переговори слугують засобом для відновлення бойової готовності їхніх військових сил та для тренувань новобранців. Вимогами України є вихід на кордони 1991 року та повне виведення російських військ з території держави.

"Коли конфлікт закінчиться, навряд чи це буде компромісна угода. Це станеться або тому, що Україна стане достатньо сильною, щоб установити контроль над новозавойованими землями й мати можливість утримати Росію від спроб повернути їх, або після того, як Кремль візьме гору на полі бою, а ресурсів України вистачить тільки на те, щоб захистити територію, що залишилася", – йдеться у матеріалі.

Журналісти підкреслюють, що український уряд не піде на поступки, які дозволять злочинам Росії на тимчасово окупованій території набути ще більшого розмаху.

Автори публікації зауважують, що Росія досі не відмовилася від своїх "екстремальних" вимог, які полягають у де-факто знищенні українського суверенітету – передачі територій, зміні уряду на проросійський та ліквідації армії.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті