Відтепер у Дії можна замовити замінене водійське посвідчення просто додому

Від 15 листопада у Дії замінене водійське посвідчення можна замовити кур'єрською доставкою Укрпошти на відділення чи просто додому. Про це у Телеграм повідомив  міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Тепер не потрібно думати, як забрати нове посвідчення водія в сервісному центрі МВС, шукати вільний час та стояти в заторах. Відсьогодні можете замовити доставку документа кур’єром або на відділення Укрпошти в Дії", - йдеться у повідомленні. Для цього необхідно подати заяву в застосунку, а потім вибрати зручний варіант: забрати посвідчення в сервісному центрі, замовити кур’єра або прийти в найближче відділення Укрпошти. Зазначається, що послуга доступна для водіїв-новачків, у яких закінчився дворічний термін дії першого посвідчення, а також для автовласників, які загубили, пошкодили або хочуть змінити персональні дані чи отримати пластикове посвідчення. 

Бета-тестування цієї послуги розпочали ще на початку жовтня.

Нагадаємо, українці зможуть замовити водійське посвідчення з доставкою за кордон. 

Як повідомлялося, в Україні змінили правила іспитів на водійське посвідчення. 

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті