ВІдбулись зміни у керівництві патрульної поліції Харківщини

Тимчасово виконуючим обовʼязки керівника управління патрульної поліції міста Харкова призначено Віктора Левченка, який змінив на цій посаді Альону Стрижак. Про це повідомляє сторінка патрульної поліції Харківської області у Facebook.

"Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький представив тимчасово виконуючого обовʼязків керівника управління патрульної поліції міста Харкова, майора поліції Віктора Левченка", - зазначається у повідомленні.

Раніше новий очільник патрульної поліції був на керівних посадах патрульної поліції Миколаєва та очолював патрульну поліцію Луганської області.

За інформацією патрульної поліції Харківщини, Левченко з початку повномасштабного вторгнення разом з іншими патрульними став на захист держави та обороняв Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне.

Також повідомляється, що поліцейські під керівництвом Віктора Левченка евакуювали з найнебезпечніших районів Луганської області понад 40 тисяч мирного населення.

Указами президента України був нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеню та медаллю "Захиснику Вітчизни".

Як повідомлялось раніше, Зеленський провів кадрові зміни у СБУ.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті