Зеленський провів кадрові зміни у СБУ

Президент України Володимир Зеленський звільнив Анатолія Сандурського з посади заступника голови Служби безпеки України. Відповідний указ з'явився на сайті президента України 23 жовтня.

Також Зеленський звільнив Анатолія Денисенка з посади начальника Управління СБУ у Вінницькій області, а на його місце призначив Володимира Петриченка, якого раніше звільнив з посади начальника Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Згідно з указами, президент України призначив Андрія Швеця начальником Головного слідчого управління СБУ, Тамару Пашковську — начальником Управління роботи з особовим складом Служби безпеки, Андрія Падалку — начальником Департаменту господарського забезпечення СБУ.

Як повідомлялось раніше, Зеленський призначив очільників трьох військових адміністрацій на Херсонщині.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті