ВІдбулись зміни у керівництві патрульної поліції Харківщини

Тимчасово виконуючим обовʼязки керівника управління патрульної поліції міста Харкова призначено Віктора Левченка, який змінив на цій посаді Альону Стрижак. Про це повідомляє сторінка патрульної поліції Харківської області у Facebook.

"Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький представив тимчасово виконуючого обовʼязків керівника управління патрульної поліції міста Харкова, майора поліції Віктора Левченка", - зазначається у повідомленні.

Раніше новий очільник патрульної поліції був на керівних посадах патрульної поліції Миколаєва та очолював патрульну поліцію Луганської області.

За інформацією патрульної поліції Харківщини, Левченко з початку повномасштабного вторгнення разом з іншими патрульними став на захист держави та обороняв Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне.

Також повідомляється, що поліцейські під керівництвом Віктора Левченка евакуювали з найнебезпечніших районів Луганської області понад 40 тисяч мирного населення.

Указами президента України був нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеню та медаллю "Захиснику Вітчизни".

Як повідомлялось раніше, Зеленський провів кадрові зміни у СБУ.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті