Верховний суд залишив виправдальний вирок колишнього міністра інфраструктури України Омеляна у силі

Колишнього міністра інфраструктури України Володимира Омеляна остаточно виправдано по справі у зниженні ставок портових зборів. Про це повідомляє журналістка Світлана Крюкова у своєму Телеграм-каналі.

За словами адвоката Омеляна, Олександра Лисака, Верховний Суд залишив без задовільнення скаргу прокурора щодо виправдального вироку його підзахисному. 

Вищий антикорупційний суд України виправдав Омеляна по цій справі ще у 2021 році, але лише зараз Верховний Суд України поставив крапку.

Як повідомлялося раніше, Конституційний Суд України захистив гарантованість пенсії у розмірі не нижче прожиткового мінімуму

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті