У Росії на блогерку, яка організувала "голу" вечірку в Москві, склали протокол за дискредитацію збройних сил РФ

На російську блогерку і телеведучу Анастасію Івлєєву, яка влаштувала в Москві "голу" вечірку в грудні минулого року для столичного артистичного бомонду, склали протокол за дискредитацію збройних сил РФ, - повідомляють 16 квітня росЗМІ.

"Документ про адміністративне правопорушення з'явився в базі даних Тверського суду Москви. Поки суд не призначив дати розгляду", - ідеться в повідомленні.

За російським законодавством за публічні дії, спрямовані на дискредитацію використання Збройних сил РФ за адміністративною статтею фігуранту загрожує покарання у вигляді штрафу від 30 до 50 тисяч рублів.

Поки немає даних про те, що стало причиною складання протоколу на Івлєєву.

Як повідомлялося, у Москві суд зареєстрував новий позов у справі "голої вечірки", яку влаштувала блогерка Настя Івлєєва в московському клубі "Мутаборе".

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті