Верховна рада повернула обов'язкову публікацію цін закупівель для армії

Верховна рада у першому читанні ухвалила законопроект про повернення прозорості в оборонних закупівлях. Про це 7 лютого у Telegram повідомив нардеп Ярослав Желєзняк, а також свідчить картка проекту №8381 на парламентському порталі.

"Рада підтримала проект №8381 про запровадження прозорості в оборонних закупівлях", - заявив депутат.

За його словами, лише за основу проголосували 290 нардепів.

"Документ пропонує обов'язково оприлюднити у системі Prozorro ціни, за якими оборонні замовники купують товари для військових та інші товари та послуги для забезпечення армії", - додав Желєзняк.

Згідно з цим документом, допускаються закупівлі без використання електронної системи, якщо сума не перевищує 200 тисяч гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Резніков анонсував повернення громадського контролю за закупками до Міноборони.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті