Верховна рада повернула обов'язкову публікацію цін закупівель для армії

Верховна рада у першому читанні ухвалила законопроект про повернення прозорості в оборонних закупівлях. Про це 7 лютого у Telegram повідомив нардеп Ярослав Желєзняк, а також свідчить картка проекту №8381 на парламентському порталі.

"Рада підтримала проект №8381 про запровадження прозорості в оборонних закупівлях", - заявив депутат.

За його словами, лише за основу проголосували 290 нардепів.

"Документ пропонує обов'язково оприлюднити у системі Prozorro ціни, за якими оборонні замовники купують товари для військових та інші товари та послуги для забезпечення армії", - додав Желєзняк.

Згідно з цим документом, допускаються закупівлі без використання електронної системи, якщо сума не перевищує 200 тисяч гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Резніков анонсував повернення громадського контролю за закупками до Міноборони.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті