Верховна рада повернула обов'язкову публікацію цін закупівель для армії

Верховна рада у першому читанні ухвалила законопроект про повернення прозорості в оборонних закупівлях. Про це 7 лютого у Telegram повідомив нардеп Ярослав Желєзняк, а також свідчить картка проекту №8381 на парламентському порталі.

"Рада підтримала проект №8381 про запровадження прозорості в оборонних закупівлях", - заявив депутат.

За його словами, лише за основу проголосували 290 нардепів.

"Документ пропонує обов'язково оприлюднити у системі Prozorro ціни, за якими оборонні замовники купують товари для військових та інші товари та послуги для забезпечення армії", - додав Желєзняк.

Згідно з цим документом, допускаються закупівлі без використання електронної системи, якщо сума не перевищує 200 тисяч гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Резніков анонсував повернення громадського контролю за закупками до Міноборони.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті