Верховна рада повернула обов'язкову публікацію цін закупівель для армії

Верховна рада у першому читанні ухвалила законопроект про повернення прозорості в оборонних закупівлях. Про це 7 лютого у Telegram повідомив нардеп Ярослав Желєзняк, а також свідчить картка проекту №8381 на парламентському порталі.

"Рада підтримала проект №8381 про запровадження прозорості в оборонних закупівлях", - заявив депутат.

За його словами, лише за основу проголосували 290 нардепів.

"Документ пропонує обов'язково оприлюднити у системі Prozorro ціни, за якими оборонні замовники купують товари для військових та інші товари та послуги для забезпечення армії", - додав Желєзняк.

Згідно з цим документом, допускаються закупівлі без використання електронної системи, якщо сума не перевищує 200 тисяч гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Резніков анонсував повернення громадського контролю за закупками до Міноборони.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті