Вдячний за ті новини, на які ми очікуємо - Зеленський подякував воїнам на Бахмутському напрямку

Президент Володимир Зеленський подякував українським воїнам, які воюють на Бахмутському напрямку, за "ті новини, на які ми очікуємо". Про це глава держави 5 червня заявив у вечірньому відеозверненні.

"Я вдячний кожному нашому воїну, усім нашим захисникам і захисницям, які дали за цей день саме ті новини, яких ми очікуємо. Бахмутський напрямок - молодці, воїни!", - сказав Зеленський.

Також президент зазначив, що "ми бачимо, як істерично росія сприймає будь-який наш крок там, усі наші зайняті позиції". При цьому завдяки таким ударам росіяни відчувають, що Україна переможе. Зеленський також особливо відзначив кілька бойових підрозділів ЗСУ.

"Це 5-та окрема штурмова бригада та 57-ма окрема мотопіхотна бригада, які вміло, рішуче та результативно захищають наші позиції, знищують окупантів і, головне, рухаються вперед. Дякую вам, воїни! Дякую всім", - додав президент.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Зеленський провів нараду щодо трансформації країни.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті