Ватажок "ЛНР" Пасічник заявив, що "республіка сформувала легітимну систему влади в правовому полі РФ"

Так званий "глава ЛНР" Леонід Пасічник заявив, що у "республіці" "завершено формування легітимної системи влади в правовому полі РФ". Про це терорист заявив під час так званих "установчих зборів ради муніципальних утворень ЛНР" 8 листопада, пишуть окупаційні ЗМІ.

"У республіці процес формування легітимної системи влади завершено", - сказав Пасічник.

Як аргумент він навів те, що на окупованій території луганської області "створено міські та муніципальні округи, виконавчі та представницькі органи місцевого самоврядування, обрано голів муніципалітетів" - тобто призначено за диктовкою російської влади.

Раніше повідомлялося, що в Сєвєродонецькій РВА розповіли, за якою схемою окупанти призначили на Луганщині "керівників адміністрацій".

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті