Їх обрали "ради": у Сєвєродонецькій РВА розповіли, за якою схемою окупанти призначили на Луганщині "керівників адміністрацій"

У містах та районах окупованої Луганщини росіяни призначили "голів територій", яких обрало не населення, а "ради муніципальних та міських округів". Про це розповів голова Сєвєродонецької РВА Роман Власенко в ефірі "Еспресо" 1 листопада.

"Очільників місцевих "округів" обирають місцеві "депутати", - сказав Власенко.

Він назначив, що "вибори" відбулись у вересні, а "призначили" керівників 31 жовтня. Це відбулось у Голубівці (до перейменування Кіровську), Первомайськ, Ровеньках, Марківці, Новопскові, Рубіжному тощо. 

Власенко також зазначив, що більшості з "новообраних" колаборантів оголошені підозри або по їхніх справах вже є вирок українських судів.

Раніше повідомлялось, що рашисти призначили колаборанта Хортіва "керувати" окупованим Рубіжним ще на 5 років.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті