Рашисти призначили колаборанта Хортіва "керувати" окупованим Рубіжним ще на 5 років

Рубіжанського колаборанта Сергія Хортіва вкотре "обрали на посаду мера" в окупованому Рубіжному. Про це "за результатами таємного голосування" оголосила відома на Луганщині сепаратистка Неллі Задирака 1 листопада, відповідне відео розмістили окупаційні ЗМІ.

"Вважати обраним... Хортіва Сергія Івановича терміном на п'ять років", - зазначила Задирака.

Судячи з місцевих пабліків, Хортіва ненавидять всі, включаючи й проросійськи налаштованих місцевих мешканців.

"Окупанти призначили керувати багатостраждальним Рубіжним Хортіва, якого ненавидять навіть місцеві колаборанти. На цілих п'ять років", - пише з цього приводу журналіст Олексій Артюх у Телеграм

Раніше повідомлялось, що суд у Кропивницькому заочно виніс вирок меру Рубіжного за колабораціонізм: 10 років позбавлення волі.

Раніше також повідомлялось, що у зруйнованому Рубіжному мер-зрадник і сепаратистка Задирака організували "сепаратистський випускний" для 23 дітей.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті