Рашисти призначили колаборанта Хортіва "керувати" окупованим Рубіжним ще на 5 років

Рубіжанського колаборанта Сергія Хортіва вкотре "обрали на посаду мера" в окупованому Рубіжному. Про це "за результатами таємного голосування" оголосила відома на Луганщині сепаратистка Неллі Задирака 1 листопада, відповідне відео розмістили окупаційні ЗМІ.

"Вважати обраним... Хортіва Сергія Івановича терміном на п'ять років", - зазначила Задирака.

Судячи з місцевих пабліків, Хортіва ненавидять всі, включаючи й проросійськи налаштованих місцевих мешканців.

"Окупанти призначили керувати багатостраждальним Рубіжним Хортіва, якого ненавидять навіть місцеві колаборанти. На цілих п'ять років", - пише з цього приводу журналіст Олексій Артюх у Телеграм

Раніше повідомлялось, що суд у Кропивницькому заочно виніс вирок меру Рубіжного за колабораціонізм: 10 років позбавлення волі.

Раніше також повідомлялось, що у зруйнованому Рубіжному мер-зрадник і сепаратистка Задирака організували "сепаратистський випускний" для 23 дітей.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті