Ватажок "ДНР" особисто переконався, що ціни на продукти "залишають бажати кращого" і знайшов цьому виправдання

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін особисто переконався, що ціни на продукти на окупованій частині Донецької області залишаються високими. Про це він розповів у себе в Телеграм після спільної з першим заступником керівника АП РФ Сергієм Кирієнком "інспекції" одного із супермаркетів Донецька

Маріонетковий правитель повідомив, що відвідав разом з Кирієнком один із "республіканських" продуктових магазинів: там "ціни залишають бажати кращого".

При цьому Пушилін знайшов безліч виправдань хронічної дорожнечі продуктів харчування на окупованому Донбасі.

"Перелік проблем у кожного з них (виробників продуктів харчування та великих торгових мереж – "ОстроВ") чималий, насамперед це кадровий голод. Є труднощі з логістикою, зараз припинено пільгове кредитування. Багато питань, пов'язаних із перехідним періодом, особливо це стосується оподаткування ", - розповів Пушилін.

Він традиційно пообіцяв вирішення цих проблем. За словами колабораціоніста, "держава" даватиме підприємцям рекомендації, проводитиме семінари.

"Але бізнес повинен розуміти соціальну відповідальність у політиці ціноутворення", - вкотре закликав він місцевих підприємців знизити ціни.

Як повідомлялося раніше, окупаційна влада марно намагається домогтися зниження цін на продукти харчування в магазинах окупованої частини Донецької області. Ще восени минулого року було відкрито спеціальний чат-бот, створено антирейтинг підприємців, які завищують ціни. Влітку було організовано штаб із ціноутворення. Ватажок ДНР Денис Пушилін неодноразово заявляв, що з січня цього року ціни на продукти в республіці не повинні перевищувати ростовські.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті