У YASNO заявили, що у Києві знову проблеми зі світлом - винні мороз та Новий рік

У деяких районах Києва 9 січня було застосовано аварійні обмеження, оскільки похолодання призвело до зростання споживання електроенергії, а також до аварій. Про це повідомив у Facebook генеральний директор енергетичної компанії YASNO Сергій Коваленко.

"Власне, все стається так, як ми і говорили: знижується температура на вулиці, росте споживання і кількість аварій. У Києві мали аварійні обмеження і незначно вийшли за графік у деяких районах", - написав Коваленко.

За його словами, ні генерація, ні мережі нині не в тому стані, щоб працювати без обмежень. І от зараз саме той час, коли на країну є суттєвий дефіцит генерації. Кожна область отримує значні обмеження, економлять всі. Тому на цих вихідних багато де графіки були більш жорсткими.

Коваленко додав, що під час новорічних свят масових відключень не було через потепління, відключення низки виробничих потужностей по всій країні, а також зусилля енергетиків.

"1-2 січня на вулиці було +11. Зараз -7. Ми знаємо, що кожні -5° це +200 МВт, а отже сьогодні нам для Києва потрібно більше МВт. І ви ніколи не знаєте, який саме мегават призведе до переходу на аварійні відключення", - зазначив він.

За словами директора YASNO, ремонти пошкоджених об’єктів енергетики не припинялися під час святкувань. Крім того, наразі на капітальному ремонті перебуває один із енергоблоків Рівненської АЕС.

Нагадаємо, 8 січня у Yasno заявили, що у Києві обмеження електрики проходять у межах графіків

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті