В Улан-Уде РФ під час вильоту загорівся вантажний літак

Вантажний літак ТУ-204 піднімався в повітря з аеропорту "Байкал" у російському Улан-Уде. Через кілька хвилин у нього загорівся лівий двигун. Після виникнення нештатної ситуації, борт авіакомпанії "Авіастар-ТУ" скинув паливо і зміг здійснити посадку. 

Як повідомлялось раніше, аналіз закритих документів "Росавіації" свідчить про можливий скорий колапс цивільної авіації росії.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті