ГУР провело успішну кібероперацію проти "Росавіації"

Головне управління розвідки МО України провело успішну кібероперацію, здобувши закриті документи "Росавіації", аналіз яких свідчить про можливий скорий колапс цивільної авіації росії. Про це ГУР МО повідомило у своєму телеграм-каналі 23 листопада.

"Аналіз характеру авіаційних інцидентів з отриманих документів вказує, що низка відмов, особливо пов’язаних з двигунами, шасі і механізацією крил, має системний характер. Тенденція свідчить ― сфера цивільної авіації на росії перебуває у зоні серйозної турбулентності з високим ризиком зірватись у круте піке", - зазначається у повідомленні.

За інформацією ГУР за перших 9 місяців 2023 року на росії задокументували 150 випадків технічних несправностей літаків. За аналогічний період 2022 року зафіксовано 50 таких інцидентів.

Найбільш проблемними місцями російської авіації залишаються двигуни та шасі, а також інші важливі елементи: гідросистеми, закрилки та програмне забезпечення.

Також держава-агресор має серйозні труднощі з обслуговуванням бортів із великим нальотом.

"Через брак потужностей та спеціалістів у москві намагаються переорієнтувати обслуговування літаків на Іран, де відповідні роботи здійснюють "кустарно" ― без відповідної сертифікації", - зазначили у ГУР.

За даними розвідки, гострий дефіцит запчастин призвів до так званого "авіаканібалізму", коли одні літаки розбирають для ремонту інших.

"Згідно з оцінкою наявних даних до середини 2023 року в рф пустили на "донорство" понад 35% повітряних суден".

Лише впродовж січня 2023 року серед 220 суден “Airbus”, що є в росії, зафіксовано 19 різних відмов. Зокрема, у в 9-ти літаках, які використовує "аерофлот", зафіксовано 17 випадків задимлення.

З 230 літаків “Boeing”, які використовуються в росії, зафіксовано 33 технічні відмови тих чи інших систем літака.

"Не витримав умов російської експлуатації кожен сьомий бразильський “Embraer”, а їх в рф налічується 21", - додали у ГУР.

Також у розвідці наголосили, що "нині москва, наражаючи на смертельну небезпеку своє населення, намагається всіма способами приховати нескінченну купу проблем з цивільною авіацією".

Як повідомлялось раніше, літак "Уральських авіаліній" здійснив вимушену посадку в чистому полі в Новосибірській області РФ.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті