В Україну з тимчасово окупованих територій і з території РФ повернуто 307 українських дітей

307 українських дітей повернуто на підконтрольну уряду територію України з тимчасово окупованих територій і з території РФ. Про це повідомив у Телеграм уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець 6 березня.

Він зазначив, що в понеділок в Україну вдалося повернути 8-річного хлопчика.

"Наприкінці лютого до Офісу Уповноваженого з прав людини надійшло звернення про повернення дитини, яка перебуває на тимчасово окупованій росією території. За кілька днів за сприяння та роботи співробітників Офісу омбудсмана Сашка зустріла бабуся. Тепер хлопчик - в Україні", - написав Лубінець.

Він зазначив, що за даними Національного інформаційного бюро, наразі вдалося повернути в Україну 307 українських дітей.

"Працюємо для того, щоб повернути додому кожного українця", - підсумував омбудсмен.

Як раніше повідомлялося, рашисти вербують українських дітей, використовуючи їх як шпигунів. 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті