В Україні було ліквідовано голову федерації карате РФ. Окупант проходив підготовку в чеченському "університеті спецназу"

В Україні було ліквідовано голову федерації карате кекусінкай РФ Сергія Увицького. Про це йдеться у повідомленні прес-служби федерації.

Увицький служив у "добровольчому" батальйоні "Союз", який був сформований із майстрів бойових мистецтв для участі в агресії проти України.

До загону увійшли близько 100 відомих спортсменів та інструкторів. Тренування перед відправкою до зони бойових дій проходили у "Російському університеті спецназу" у Чечні. 5 січня загін був направлений до України.

Увицький - майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Європи, срібний призер чемпіонату Японії та абсолютного чемпіонату Європи, багаторазовий призер різних російських та міжнародних турнірів.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті