В Україні було ліквідовано голову федерації карате РФ. Окупант проходив підготовку в чеченському "університеті спецназу"

В Україні було ліквідовано голову федерації карате кекусінкай РФ Сергія Увицького. Про це йдеться у повідомленні прес-служби федерації.

Увицький служив у "добровольчому" батальйоні "Союз", який був сформований із майстрів бойових мистецтв для участі в агресії проти України.

До загону увійшли близько 100 відомих спортсменів та інструкторів. Тренування перед відправкою до зони бойових дій проходили у "Російському університеті спецназу" у Чечні. 5 січня загін був направлений до України.

Увицький - майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Європи, срібний призер чемпіонату Японії та абсолютного чемпіонату Європи, багаторазовий призер різних російських та міжнародних турнірів.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті