У навчальному центрі на Уралі масово хворіють "чмобікі". Влада каже, що "солдат завжди здоровий" (ФОТО)

Мобілізовані у навчальному центрі в місті Єлань Свердловській області РФ масово хворіють. Про це повідомляє "Сота" із посиланням на родичів новобранців.

У мережі з'явилися фотографії умов утримання мобілізованих для війни проти України росіян. Вони сплять на підлозі покотом в умовах великої скупченості та антисанітарії.

При цьому, місцеві лікарі не забезпечені мінімально необхідним обладнанням, а пацієнти – ліками. Так, медики просить через волонтерів купити їм 3 професійні фонендоскопи.

Волонтери збирають ліки за широким списком, до якого входять не тільки звичайні засоби від застуди на кшталт крапель у ніс і льодяників для горла, а й анальгін, амоксицилін, дротаверин ("Но-шпа"), лідокаїн та інші.

Влада хвороби мобілізованих не визнає і не коментує. Раніше влада заперечувала, що в цьому навчальному центрі у солдатів виявлено педикульоз.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті