У навчальному центрі на Уралі масово хворіють "чмобікі". Влада каже, що "солдат завжди здоровий" (ФОТО)

Мобілізовані у навчальному центрі в місті Єлань Свердловській області РФ масово хворіють. Про це повідомляє "Сота" із посиланням на родичів новобранців.

У мережі з'явилися фотографії умов утримання мобілізованих для війни проти України росіян. Вони сплять на підлозі покотом в умовах великої скупченості та антисанітарії.

При цьому, місцеві лікарі не забезпечені мінімально необхідним обладнанням, а пацієнти – ліками. Так, медики просить через волонтерів купити їм 3 професійні фонендоскопи.

Волонтери збирають ліки за широким списком, до якого входять не тільки звичайні засоби від застуди на кшталт крапель у ніс і льодяників для горла, а й анальгін, амоксицилін, дротаверин ("Но-шпа"), лідокаїн та інші.

Влада хвороби мобілізованих не визнає і не коментує. Раніше влада заперечувала, що в цьому навчальному центрі у солдатів виявлено педикульоз.

Статті

Назад, в СРСР
Луганськ
31.03.2023
10:11

Ждуни. Луганський щоденник

Ми стоїмо в черзі у МРЕО, щоб записатися на чергу для зміни номерів та прав на російські. Чоловік поруч просто знімає з губ мою думку: колись я розповім онукам, як жив із п'ятьма паспортами. Адже я теж думаю про це. Я платила та шукала знайомства,...
Донецьк
30.03.2023
11:49

Путін образив донеччан. Донецький щоденник

...Яке ж було їхнє розчарування, коли вранці 20 березня їм по телевізору сказали, що "цар" відвідав Маріуполь та поспілкувався з його жителями, а про Донецьк навіть не згадав. Такого ляпаса вони не чекали. Хоча бачили, що у "звільнене" місто...
Луганськ
29.03.2023
14:38

Кафе «ЖираFF» від переселенців з Рубіжного: майже рік роботи в Кропивницькому

Ми розуміли, що місце максимально підходить для розміщення закладу харчування, й почали шукати людей, готових взятись за величезний шматок роботи, у першу чергу привести до ладу занедбане приміщення
Всі статті